Najaarscompetitie senioren

Informatie over de najaarscompetitie: De teamindelingen, reservelijst en andere informatie (indien gereed) worden zichtbaar na ingelogd te zijn in de website. De inlogknop zit rechtsboven op de thuispagina van de website. Maak bij inloggen gebruik van je emailadres dat bij de vereniging bekend is of je KNLTB-nummer. 

Mailadres technische commissie: competitie@htvbergendal.nl

Lees meer
Meisjes 17 zondag Sophia Middleton

Kampioenen najaarscompetitie 2021 gehuldigd

Zaterdag 30 oktober jl. zijn de toen bekende kampioenen van de najaarscompetitie 2021 gehuldigd onder het genot van een hapje en een drankje op Berg & Dal. Zie de foto's.

De niet-aanwezige teams en teams die nog kampioen worden ontvangen uiteraard nog hun medailles en bubbels. Graag ontvangt de Technische Commissie een foto van het kampioensteam om ook hier te plaatsen.

De kampioenen:

Zaterdag:

Dames 1, Topklasse, Nathalie Houwaart, Kim Wehrmann, Susan Reedijk, Mireille Bink en Christel Koek

Heren 1, 2e klasse, Sander de Lange, Silvion Khan, Jan Jaap van der Lee, Rick Prins, Robin Brabers en Stan van Triest

Herendubbel 1, 2e klasse, Joy Baeten, Sheng Janssen, Justin Martens, Leonardo Melo, Nick Noordam, Sven Vieth en Yacine Benghanen

Gemengddubbel 1, 3e klasse, Paul Engels, Fonnie Arends, Rikkert Moeys, Heleen Tieleman en Wouter Vane

Dames 3, 4e klasse, Lieke Aalbers, Laura Molenaar, Renée Santema, Monique Mars, Marianne Brouwer en Stefanie Penders (foto)

Damesdubbel 4, 4e klasse, Ted Smit, Sonja Rijgersberg, Gerna Beldsnijder, Annelies Verkerk, Annemarie Destree en Jacqueline Swartbol (foto)

Mix 6, 4e klasse, Bob Al, Jiska van Brink, Mirjam Sloots, Daniël Ruttens, Thomas Brummer, Floor van Straaten en Esther van Alphen (foto)

Zondag:

Dames 1, 1e klasse, Wies Kerstholt, Eimear Hogan, Mae van der Knaap, Lilyan van Buuren en Mariona Baranera

Herendubbel 1, 2e klasse, Ferry Valkenhoff, Paulus Nabbe, Remko Schelbergen, Bart Koper en Milan Duschka

Meisjes 17 team 1, 1e klasse, Sophia Middleton, Smilla Mingles, Laeta Blanker, Mirte van Koppen, Lieke van der Kallen en Marilotte Vergouwen (foto)

Donderdag:

Damesdubbel 3, 2e klasse, Bernadette Hieronimus, Fionnula Quigley, Carmel van der Heijden, Dini Rang en Ria Visser (foto)

 

Lees meer